+420 602 201 698

Dnes máme Valentýna, to ví každý, srdíčka a další symboly lásky ve výlohách obchodů nelze přehlédnout. A já jsem se rozhodla, že si splním sen a tento den nabídnu svým singles něco nevšedního, nějaký mimořádný zážitek: Večeři s vraždou! Bylo by přece skvělé pojmout oslavu dne zamilovaných nekonvenčně, originálně a kreativně – hraním detektivního příběhu, v němž by účinkovali sami singles a při té příležitosti se blíže poznali! Tahle myšlenka mě „posedla“ docela nedávno, ráno, při šlapání na kancelářském rotopedu a pití kávy s kardamomem. Zbývalo ještě najít vhodného partnera, který má takový event ve své nabídce, byť třeba ne na Valentýna…a povedlo se!

Všechny příznivce Flirtohraní tedy můžu potěšit zprávou, že příští rok, v pátek 14.2.2020, proběhneseznamovací  Večeře s vraždou v krásném prostředí Hotelu Pod Zvičinou. Radovat se mohou i zájemci z Moravy, kteří mi už tolikrát psali a volali, kdy nějakou akci udělám tam….Hrát se bude krimi-thriller, na němž právě pracuji. Jde v něm o lásku, žárlivost a závist, nevěru a intriky, tajemné rituály, ale i o mocenské hrátky ve vztazích …no a samozřejmě o vraždu.

Účastníci se nejen výborně pobaví, ale protože spojujeme prvek zábavy, kulinářských hodů a navazování kontaktů, skvěle se i najedí, napijí a dostane se jim seznamovacího koučinku včetně ukázek flirtových rozhovorů. O témata nebude nouze, už samotné společné účinkování v detektivní hře nabízí bezpočet možných námětů a otázek! Sleduje moje stránky, kde budu pravidelně zvěřejňovat další informace.