+420 602 201 698

Flirtohraní

Spontánní seznamování se zpětnou vazbou…

Spontánní seznamování se zpětnou vazbou…

Rubrika Vážné seznámení bývá ve všech internetových seznamkách nejpočetnější. Bohužel však zdaleka ne všechna deklarovaná vážná seznámení sledují tento cíl. Není žádným tajemstvím, že se pod hesly „hledám ženu k seznámení“ často skrývají osoby se závazky, co loví jen pro zábavu a chvilkové dobrodružství. Poznat, že komunikujeme s osobou této kategorie, občas bývá velmi těžké, hlavně při elektronickém způsobu komunikace.

Seznámení se ženou může mít různé podoby a scénáře. Navzdory v dnešní době nejběžnějšímu způsobu po internetu naštěstí existuje i nabídka seznámení daleko přirozenějšího, osobnějšího a věrohodnějšího – kontaktování potenciálních protějšků naživo! Seznámení se ženou nebo seznámení s mužem probíhá v reálném světě, přece však jinak: lehce, bez brzdící a blokující trémy! Jak je to možné, ptáte se, což hned vysvětlím.

Flirtohraní a jak to vzniklo?

I pro ty, jimž v zaměstnání nedělá žádné potíže komunikovat s jedinci opačného pohlaví, je seznámení s ženou či mužem obrovský problém, jakmile se jedná o rovinu osobní. Seznámení aktivně, čili jít na rande, je totiž něco specifického a úplně jiného, než vydat se na obchodní schůzku. Napadlo mne tedy vytvořit pro singles takový způsob navázání kontaktu, jenž je od všeho napětí osvobozuje, je hravý a „nanečisto“.

Tak vznikla myšlenka pořádat pro malé skupiny žen a mužů Flirtohraní. Jak již sám název napovídá, jde o hravý způsob vedení rozhovoru a sebeprezentace, což však neubírá nic na autenticitě a opravdovosti. Pro nejisté ženy je takto probíhající seznámení s mužem ideální. Stejně tak pro muže, jimž se jedná o vážné seznámení s ženou. Flirtohraní může znamenat i vhodné seznámení pro seniory, jimž jak přítomnost profesionála, tak hravý scénář akce přidají na klidu a pohodě.

Potěšující informací zejména pro plašší povahy může být, že se každého Flirtohraní účastní 6-8 osob, čímž je zajištěna komorní atmosféra.Všechny účastníky také předem kontaktuji a teprve na základě osobního rozhovoru sestavuji skupinu, do níž lidi vybírám jen na základě věku a pocitu, že by to mohlo „ladit“. Žádná další kritéria nejsou třeba, účastníci se dají dohromady dle vlastních pocitů…a o ty jde především.

Flirtohraní – jak to funguje

Účastníci, ideálně stejný počet žen a mužů, si v této hravé seznamovací akci mohou vyzkoušet příjemnou a zajímavou formu rozhovoru. Tohle flirt-seznámení zároveň umožňuje dozvědět se něco jak o ostatních účastnících, tak i o sobě. Je známá věc, že nejspontánněji a maximálně nenuceně chováme tehdy, máme-li pocit, že o nic nejde, například o nezávazné seznámení… a zpočátku tomu ani nemůže být jinak. Jestli z Flirtohraní později vznikne velká láska, to už záleží na dalším vývoji… Ženy na takto zorganizovaném seznámení zároveň oceňují, že nemusejí dělat první krok a někdo jim potenciálně vhodné protějšky „předvybral“.

Seznamovací hry jsou dnes běžným trendem, proto se seznamovací akce pro nezadané konají v metropolích na celém světě. Známé jsou i seznamovací akce Praha. Já jsem však chtěla přijít s něčím vlastním, novým, originálním. Spojit při Flirtohraní příjemné s užitečným, aby setkání bylo nejen zábavné a vzrušující, ale i poučné. Dát účastníkům prostor, aby se pobavili, projevili, jak se jim líbí, a na závěr si poskytli to, co je ze všeho nejcennější a co se nikde jinde nedozvědí: zpětnou vazbu.

Zdánlivě těžká otázka, jak se seznámit a také kde seznámit, při Flirtohraní odpadá. Kdo má v hlavě přání „chci se seznámit“, se zde nemusí nijak stylizovat ani přetvařovat, dělat ze sebe z nervozity či z touhy zapůsobit někoho jiného, než ve skutečnosti je. Zde může být skutečně sám sebou, nechává jen rozkvést svou kreativitu, fantazii a humor – pokud chce. Pokud ne, může absolvovat rozhovory jakousi basic- formou a jít domů. Vše je dobrovolné, vše je možné, ale nikomu se nic nepřikazuje.

Dát všem účastníkům pocit volnosti a svobody je při Flitrohraní hlavní zásadou.

Flirtohraní nejen pro mladé…

Zavolejte nebo napište a informujte se, kdy se koná Flirtohraní pro vaši věkovou kategorii. Přihlásit se na Flirtohraní je velmi jednoduché! Tato akce skýtá výjimečnou příležitost pobavit se, zdokonalit se v komunikaci, pohrát si se slovy i řečí těla a stejně hravou formou se v závěru akce o sobě i něco dozvědět. Zopakujete si, jak flirtovat, ženy v sobě znovu objeví umění, jak flirtovat s muži. Těm, co o tomto fenoménu nevědí nic nebo všechno dávno zapomněli, se zde dostane i bleskového koučinku, jak správně flirtovat. Kde to všechno stihnete za 2 až 3 hodiny? Nikde!

Flirtohraní a poradenství

Někteří z účastníků, zejména ti, co dosud neprožili žádné šťastné partnerské vztahy a mají pocit, že dělají chybu již na startovní čáře, se mě ptají, jestli jsou možné také konzultace, individuální vztahové poradenství nebo dlouhodobější trénink. Samozřejmě ano. Problémy ve vztahu se opravdu mohou vinout jako začarovaná nit již od samotného počátku, čili od špatné volby partnera, která často pramení v mizerném odhadu člověka. Tomu se dá zabránit mimo jiné tím, že se naučíme správně číst řeč těla. Ale vztahové problémy vždy něco vypovídají o nás samotných, čímž se opět vracím k Flirtohraní, jež nám nastavuje zrcadlo, byť laskavou až žertovnou formou…

Rady na závěr

A teď několik rádoby – mouder na závěr: kdo chce vyzrát na problémy ve vztazích, musí mít i jiné koníčky, než pitvání se v nich. Nesmí chtít o druhém vědět všechno ani ho ovládnout. Měl by se zbavit i utkvělé myšlenky, že se otevře až tomu, s nímž to bude „navždy“. Tak to totiž nefunguje. Jak docela trefně říká můj oblíbený herec Hynek Čermák v interview pro časopis Zoot: “Beru to tak, že v životě potkáváte lidi a máte s nimi nějaký čas jít. Nikdy nevíte, jak dlouho. Vždycky je to nějaký záměr.“

Komu se to podaří, může úspěšně rozvíjet sám sebe i vztah a dokázat relativitu výroku amerického esejisty a filozofa H.L.Menckena, jenž řekl, že “Láska je triumf fantazie nad inteligencí“
(Eduard Bakalář, Psychohry).

Flirtohraní – mohlo by vás také zajímat

Chcete se opravdu seznámit?

Zkuste to s námi na Flirtohraní a poznejte spontánní a hravý způsob vedení rozhovoru a sebeprezentace, což však neubírá nic na autenticitě a opravdovosti.

Pokud dumáte nad tím jak se seznámit, pak naše Flirtohraní může být pro vás tou pravou osudovou cestou….